Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt90437/domeenid/www.besttobesty.eu/htdocs/wp-content/themes/the-pet-clinic-pro/inc/style.php on line 2121

Ostutingimused

 • Toodete valimine
 • Tellimuse vormistamine
 • Maksmine
 • Tellimuse täitmine
 • Transport
 • Tarneaeg
 • Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine
 • Tingimused
 • Kasutajatingimused
 • Privaatsustingimused
Toodete valimine
Vali e-poest sobiv toode/tooted.
Lisa need ostukorvi klikates nupul “Lisa korvi”. Avaneb uus aken, kus vajuta lingile „Vormista tellimus“.
Tellimuse vormistamine
Ostukorvis saad muuta toodete kogust ning valida tarneviisi. Vali rippmenüüst tarneviis /Valikusse tuleb vastavalt riigile tarneviis. Eestis: SmartPost, kuller ja kauplus (aadress Planeedi 2-M1, Tallinn) – kõikidele kuvab ka hinna ja SmartPostil saad valida automaadi, kuhu kaupa soovid. Lätis, Leedus ja muud riigid (inglisekeelne leht) kuller ja Cargobusi terminal./. Avanevad väljad, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Täida küsitud väljad ning klikka nuppu „Edasi“. Vaata üle, kas esitatud tellimuse andmed on õiged ning kinnita oma tellimus vajutades nuppu „Kinnita tellimus“.
Klikates nupule “kinnita tellimus”, oled nõustunud ostutingimustega ning Sulle väljastatakse arve.
Arve kuvatakse ekraanile ning samas saad selle välja printida ja endale salvestada. Samuti saadetakse arve Sinu poolt märgitud e-mailile.
Maksmine
 Toodete ja transpordi eest saab tasuda ainult arve alusel Tixie & Alfie OÜ arveldusarvele. Pikemaajaliste tellimuset korral, kui ei ole laokaup ja toode laos, saadame ka tellimuse kinnituse teie e-mailile vastavalt hetke tööde järjekorrale. – Enamik toodete juures on ka märge vastava toote orienteeruva tarneaja kohta.
Stabico OÜ-l on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Stabico OÜ arveldusarvele hiljemalt 7 päeva peale arve koostamist.
Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.
Tellimuse täitmine
Tellimuse täitmise tähtaeg kinnitatakse pärast tellimuse esitamist teile e-maili teel, misjärel saate tellimuse kinnitada.
Transport
  Tellitud kauba toimetame Itella Smart Postiga või Venipak kulleriga Sinu poolt märgitud aadressile või Sinu  poolt valitud lähimasse SmartPOST pakiautomaati. Tellitud kaubale võid järele tulla ka ise meie kauplusesse (Planeedi 2-M1, Tallinn)
Suurematele tellimustele tellime eraldi transpordi millise hind lepitakse kokku jooksvalt vastavalt kauba suurusele ja kaalule.
 1. Kulleriga koju või tööle
  Saadame laos oleva kauba kulleriga Sinu tellimusel märgitud aadressile 10 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest. ( kuni 35kg pakendid )
  Tellimust edastades arvesta palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui oled sel ajal tööl, märgi Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.
 2. SmartPOST pakiautomaati  (kuni 30kg 38x36x60cm)
  Saadame kauba koostöös SmartPOSTiga Sinu poolt viidatud lähimasse SmartPOST pakiautomaati. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.
 3. Poodi ise järele.
  Tellitud kaubale võid ise järele tulla, tellimusele transpordi tasu ei lisandu. Kauba saad kätte Tixie & Alfie OÜ kauplusest pärast teavituse saamist oma e-mailile.
  Pood asub aadressil: Planeedi 2-M1, Tallinn
 4. Kauba toimetamisel väljapoole Eesti Vabariiki sõltub transpordikulu suurus sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest. Ülejäänud riigid – transpordikulu täpsustatakse igakordsel tellimusel müüjaga e-posti teel (info@besttobesty.eu).
Tarneaeg
Tellitud laokauba saadame teele üldjuhul 10 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Kui on tegemist järeltellitava tootega, siis palume jälgida iga toote juures olevat märkust järeltellimise aja kohta, – viimased on sõltuvalt tootest erinevad.
Orienteeruv tegelik tarneaeg laos olevatele toodetele on 3-7 päeva.
Kui toote juures on märge “tellimisel”, siis selle kauba tarneaeg on kuni 5-60 päeva.
Juhul, kui Sinu poolt ostetud kauba sihtkoht asub väljapool Eesti Vabariiki, täpsustame kauba sihtkohta toimetamise tähtaja Sinuga iga kauba puhul eraldi. Kauba kättetoimetamise täpsemad tingimused väljapoole Eesti Vabariiki sõltuvad rahvusvahelise transpordiettevõtte tingimustest ja tavadest.
Kui pärast ostu-müügitehingu sõlmimist selgub, et Sinu poolt ostetud kaupa ei ole meie laos ja seda tuleb hakata tootma ning on ilmne, et kauba kohaletoimetamine tingimustes määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, või muudel juhtudel, kui kauba tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mis ei sõltu Tixie & Alfie OÜ-st, teatame sellest Sulle Sinu poolt tellimuse vormistamisel märgitud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates ostu-müügilepingu sõlmimisest ning ühtlasi anname teada Sinu poolt tellitud kauba kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Sa kaotad kauba kohaletoimetamise tarnetähtajast pikema tähtaja tõttu huvi kauba ostmise vastu, on Sul õigus ostu-müügilepingust taganeda.
Juhul, kui kauba sihtkohta toimetamise tarnetähtaja viivitus või muu sellega seotud arusaamatus on tingitud Sinu poolt tellimuse vormistamisel esitatud isikuandmete ebatäpsusest või ebaõigsusest, ei vastuta meie sellise viivituse eest ning Sul puudub õigus ostu-müügilepingust taganeda.
Tingimused
Tixie & Alfie OÜ tingimused kehtivad kõigile klientide suhtes võrdselt.
Tixie & Alfie OÜ ja ostukliendi suhteid reguleerivad Tixie & Alfie OÜ poolt koostatud kasutajatingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid.
Tixie & Alfie OÜ kasutajatingimused
 1. Tingimustega nõustumine
  Käesolevad Tixie & Alfie OÜ kasutustingimused (edaspidi tingimused) reguleerivad aadressil www.besttobesty.eu asuva Tixie & Alfie OÜ e-poe  ja www.besttobesty.eu keskkonna teenuste (edaspidi Tixie & Alfie OÜ) haldaja, kelleks on Tixie & Alfie OÜ (registrikood 14057908, Planeedi 2-M1, Tallinn, 10139, tel +37255517989, e-post info@besttobesty.eu, edaspidi meie), ja Tixie & Alfie OÜ kasutaja (edaspidi Sina) vahelisi Tixie & Alfie OÜ kasutamisest ja selle käigus sõlmitavatest tehingutest tulenevaid õigussuhteid, samuti www.besttobesty.eu kasutamise üldtingimusi.
 2. Kaupade hinnad
  Meil on ilma etteteatamata igal hetkel õigus muuta kaupade hindu. Juhul, kui me muudame kaupade hindu pärast Sinu poolt kauba suhtes tellimuse esitamist, kohustume müüma kauba Sulle hinnaga, mis kehtis Sinu poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel. Kui meie poolt muudetud hind on soodsam Sinu poolt ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel kehtinud hinnast, ei ole Sul õigust nõuda meilt hinnavahe kompenseerimist või kauba müümist pärast ostu-müügitehingu sõlmimist kehtestatud soodsama hinnaga.
  Juhul, kui tehnilise vea tõttu on Tixie & Alfie OÜ pakutava kauba hind muutunud/muudetud võrreldes vastava kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja meie ei ole kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on meie poolt kaubale kehtestatud allahindlusega, siis on meil õigus taganeda sellise tehnilise vea tõttu tekkinud vigase hinnaga Sinu poolt sõlmitud ostu-müügitehingust eeldusel, et meie ei ole kaupa Sulle veel ostu-müügitehingu täitmiseks sihtkohta saatnud.
 1. Intellektuaalne omand
  Kõik veebilehtede sisud ja informatsioon ning muu materjal, kaasa arvatud kodulehtede disain, toodete pildid, logo jm, kuuluvad Tixie & Alfie OÜ-le ning nende kopeerimine, allalaadimine, esitamine ning levitamine kommerstlikel eesmärkidel on lubatud ainult Tixie & Alfie OÜ kirjalikul loal.
  Sisestades www.besttobesty.eu veebilehele andmeid, kaasa arvatud oma nime, annad Sa õiguse Tixie & Alfie OÜ-l kasutada, esitada, muuta ja avaldada neid andmeid Tixie & Alfie OÜ tegevuse heaks.
 2. Üldist
  Tixie & Alfie OÜ-l puudub õigus müüa, rentida ja anda muul viisil kolmandatele osapooltele oma Kasutajate isikuandmeid – kasutajanimesid, telefoninumbreid ja/või posti – ja e-meili aadresse, v.a juhul kui selleks on Kasutaja nõusolek. Tixie & Alfie OÜ-l on õigus anda infot Kasutaja kohta õiguskaitseorganitele, kui asi puudutab ebaseadusliku tegevuse ja võimalike pettuste uurimist või ennetamist, potentsiaalset ohtu ükskõik kelle füüsilisele julgeolekule, Tingimuste rikkumist või muul seadusega nõutud põhjusel. Kogu veebilehtede sisu, sealhulgas teated, nimed, pildid, logod ja ikoonid, mis puudutavad või on seotud Tixie & Alfie OÜ-ga, tema toodete ja teenustega, või kolmandate osapoolte toodete ja teenustega, esitatakse nii nagu nad on. Tixie & Alfie OÜ ei taga www.besttobesty.eu veebilehe veavaba toimimist, esinevate vigade parandamist ning veebilehtede serveri vea- või viirusevaba tööd.
   Tixie & Alfie OÜ vastutab enda poolt pakutavate teenuste kvaliteedi eest. Tasuliste teenuste pakkumisel esineda võivate probleemide korral üritab Tixie & Alfie OÜ ennekõike Kasutajale tellitud teenust osutada või kui see osutub võimatuks, siis Kasutaja nõusolekul asendada samaväärse teenusega või tagastada Kasutajale osutamata teenuse eest tehtud ettemaksed.
 
Privaatsustingimused
Kui Sa sisestad www.besttobesty.eu veebilehele isiklikku informatsiooni, siis võid kindel olla, et me ei edasta seda informatsiooni teistele ettevõtetele. Sinu poolt edastatud informatsiooni kasutame me ainult Tixie & Alfie OÜ tarbeks ja www.besttobesty.eu veebilehel. Me ei müü ega jaga kunagi kellelegi meie Kasutajate aadresse, e-posti aadresse, telefoninumbreid ja muid andmeid.